
1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 199,00 zł
Opis
Śpiwór Easy Camp Bohemian Night LZ idealny festiwalowy must-have dla imprezowiczów.
| Producent: | Easy Camp |
| Materiał: |
|
| Podszewka: | 190T 100% poliester, szczotkowany |
| Nadzienie: | 1 x 250 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: | Dwukierunkowy otwarty koniec w kształcie litery L |
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 9 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | 5 |
| Temp (Textreme): | -6 |
| Rozmiar: | 190 x 75 cm (LxW) |
| Rozmiar paczki: | 38 x 20 cm |
| Wzrost: | 190 cm |
| Pory roku: | 2 |
| Kształt: | Prostokątny |
| Waga: | 1300 g |
Numer oferty: 43316554
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty