



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 149,90 zł
Opis
Śpiwór Easy Camp Callisto LZ blue idealny na kemping od późnej wiosny do wczesnej jesieni, śpiwór jest wszystkim, czego potrzebujesz dla wygody na szlaku.
| Producent: | Easy Camp |
| Materiał: | 190T 100% poliester, tłoczone |
| Podszewka: | 190T 100% poliester, szczotkowany pongee |
| Nadzienie: | 1 x 250 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 5 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | 0 |
| Temp (Textreme): | -15 |
| Wzrost: | 190 cm |
| Pory roku: | 3-2 |
| Rodzaj: | śpiwór |
| Rozmiar: | 210 x 80 cm (LxW) |
| Rozmiar paczki: | 36 x 20 cm |
| Waga: | 1300 g |
| Kolor: | niebieski |
Numer oferty: 43316552
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty