





1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 84,90 zł
Opis

Śpiwór Easy Camp Chakra green RZ idealny na wakacyjne upalne lato.

| Producent: | Easy Camp |
| Materiał: | 170T 100% poliester |
| Podszewka: | 170T 100% poliester |
| Nadzienie: | 1 x 150 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: | W jedną stronę, w kształcie litery L. |
| Wzrost: | 190 cm |
| Pory roku: | 1-2 |
| Kształt: | prostokątny |
| Rodzaj: | śpiwór |
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 15 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | 10 |
| Temp (Textreme): | 5 |
| Rozmiar: | 190 x 75 cm (LxW) |
| Rozmiar paczki: | 36 x 17 cm |
| Rozmiar: | 190 x 75 cm (LxW) |
| Rozmiar paczki: | 36 x 17 cm |
| Waga: | 800 g |
| Kolor: |
|
Numer oferty: 43635077
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty