




1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 124,90 zł
Opis

Śpiwór Easy Camp Cosmos black LZ bardzo wytrzymały który, sprostuje trudom życia na świeżym powietrzu.

| Producent: | Easy Camp |
| Materiał: | 190T 100% poliester |
| Podszewka: | 190T 100% poliester, szczotkowany |
| Nadzienie: | 1 x 150 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Pory roku: | 1-2 |
| Kształt: | Mumia |
| Rodzaj: | śpiwór |
| Rozmiar: | 210 x 75 x 50 cm (DxSxW) |
| Rozmiar paczki: | 35 x 18 cm |
| Waga: | 940 g |
| Kolor: |
|
Numer oferty: 43379171
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty