



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 104,90 zł
Opis
Śpiwór Easy Camp Cosmos junior blue LZ w odcieniach niebieskiego, idealny na letnie przygody poza miasto.
| Producent: | Easy Camp |
| Materiał: | 190T 100% poliester |
| Podszewka: | 190T 100% poliester, szczotkowany |
| Nadzienie: | 1 x 150 g / m2 włókna poliestrowego |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Pory roku: | 1-2 |
| Kształt: | mumia |
| Rodzja: | śpiwór |
| Wzrost: | 140 cm |
| Rozmiar: | 170 x 65 x 45 cm (LxWxW) |
| Rozmiar paczki: | 32 x 15 cm |
| Waga: | 700 cm |
| Kolor: |
|
Numer oferty: 43316544
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Inne archiwalne oferty