




1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 169,90 zł
Opis
Śpiwór Easy Camp Nebula 250 RZ pozwalający ci spać spokojnie pod płótnem od późnej wiosny do wczesnej jesieni.
| Producent: | Easy camp |
| Materiał: | 190T 100% poliester |
| Podszewka: | Mikrowłókno szczotkowane 190T, 100% poliester |
| Nadzienie: | 1 x 250 g / m2 pustego włókna |
| Budowa: | Pojedyncza warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 7 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | 2 |
| Temp (Textreme): | -12 |
| Pory roku: | 3-2 |
| Wzrost: | 195 cm |
| Wymiary: | 220 x 80 x 50 cm (DxSxW) |
| Rozmiar paczki: | 41 x 21 cm |
| Kolor: |
|
| Waga: | 1300 g |
Numer oferty: 43379121
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty