

1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 249,90 zł
Opis

Śpiwór Easy Camp Orbit 300 RZ z większą izolacją niż Orbit 200, jest idealny na sezonowe przygody kempingowe od wczesnej wiosny do wczesnej zimy.

| Producent: | Easy Camp |
| Podszewka: | Mikrowłókno szczotkowane 190T, 100% poliester |
| Nadzienie: | 2 x 150 g / m2 pustego włókna |
| Budowa: | Podwójna warstwa |
| Zamek błyskawiczny: |
|
| Kobieta Temp (Tcomfort): | 2 |
| Temp (Tlimit) mężczyzna: | -4 |
| Temp (Textreme): | -21 |
| Muszla: | 210T 100% poliester, tłoczone |
| Rodzaj: | śpiwór |
| Kształt: | Mumia |
| Pory roku: | 3-4 |
| Wzrost: | 195 cm |
| Wymiary: | 220 x 80 x 50 cm (DxSxW) |
| Rozmiar paczki: | 42 x 21 cm |
| Kolor: |
|
| Waga: | 1480 g |
Numer oferty: 43379098
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty