



1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,00 zł
Opis

Wiosenno-letni śpiwór typu mumia.
Zastosowanie odpowiednich materiałów oraz kształt – mumia – pozwala na zapewnienie optymalnego komfortu cieplnego.
Wyposażony w blokadę rozsuwania zamek rozdzielczy pozwala na łatwiejsze wchodzenie do śpiwora. Okolice zamka zabezpieczone listwą termiczną chroniącą przed utratą ciepła.
PRZEZNACZENIE

| Typ: | wiosenno - letni |
| Zakres temperatur: | 3 / 18 C |
| Kształt: | mumia |
| Waga: | 1000 g |
| Wymiary: | 215 x 80 x 55 cm |
| Wymiary po złożeniu: | 38 x 20 cm |
MATERIAŁ:
| Zewnętrzny: | 190T Polyester |
| Wewnętrzny: | 65% Polyester, 35% Cotton |
| Wypełnienie: | 200 g/m2 Hollowfibre |
| Zamek: | prawy |
| Pakowanie: | worek kompresyjny |
| Dodatki |
|
| Model: | 831654 |
Numer oferty: 42142958
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Inne archiwalne oferty