


1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,90 zł
Opis

Lekka, poręczna kołdra campingowa.
Dwukierunkowy zamek rozdzielczy daje możliwość połączenia dwóch śpiworów typu kołdra.
Śpiwór wyposażony w patkę zabezpieczająca przed rozsunięciem zamka podczas snu.
PRZEZNACZENIE
Niezbędny w trakcie wyjazdów pod namiot i na camping.

PARAMETRY:
| Typ: | letni |
| Zakres temperatur: | 8 – 25 C |
| Kształt: | koperta |
| Waga: | 800 g |
| Wymiary: | 180 x 75 cm |
| Wymiary po złożeniu: | 35 x 18 cm |
MATERIAŁ:
| Zewnętrzny: | 190T Polyester |
| Wewnętrzny: | T/C 65% Polyester, 35% Cotton |
| Wypełnienie: | 195 g/m2 Hollowfibre |
| Zamek: | prawy |
| Pakowanie: | worek kompresyjny |
| Model: | 89799 |
Numer oferty: 42059403
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty