Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 209,00 zł
Opis
SPK1001 HELIOS
Manta SPK1001 Helios to nowe urządzenie pochodzące z popularnej linii Manta Party House, umożliwiających zamianę każdego domu w imprezowe centrum rozrywki. Zestaw charakteryzuje kompaktowa budowa i żywe, słoneczne motywy graficzne, które idealnie komponują się z kolorami lata i wakacji. Głośnik wyróżnia się nowoczesnym designem i mnogością funkcji, co z pewnością zostanie docenione przez młodszych i wymagających użytkowników.
Manta Helios zapewnia nie tylko czysty i dynamiczny dźwięk, ale również umożliwia zamianę pokoju nastolatka w dyskotekę lub centrum karaoke. Jest to możliwe dzięki efektom świetlnym LED oraz dołączonemu mikrofonowi. Dodatkowo wbudowany akumulator będzie mógł pracować wiele godzin w plenerze np. podczas podwórkowych popisów artystycznych. Natomiast przesył ulubionej muzyki z urządzeń przenośnych typu smartfon czy tablet na głośnik stanie się niezwykle prosty dzięki modułowi Bluetooth.
Zestaw Manta SPK1001 Helios na pewno sprawi radość początkującym piosenkarzom, którzy będą mogli urządzać duety karaoke dzięki podwójnemu wejściu na mikrofon. To także doskonałe narzędzie do ćwiczeń z gitarą elektryczną. Z kolei przydatna funkcja nagrywania pomoże zapisać wyczyny muzyczne młodych artystów, którymi będą mogli się dalej dzielić w mediach społecznościowych. To głośnik od którego można wymagać znacznie więcej niż od zwykłego, nudnego sprzętu audio. Manta Helios posiada gniazdo USB, AUX-in, SD, radio FM oraz pilot zdalnego sterowania i mikrofon.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Mobilne (do urz. mobilnych) |
| System (głośniki) | 2.0 |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Pilot zdalnego sterowania |
| Kolor (wyliczeniowy) | Wielokolorowy |
| Wymiary |
320 x 115 x 320 mm |
| Waga | 1 kg |
| Pozostałe parametry |
- Funkcje: efekty świetlne Disco LED, priorytet mikrofonu, funkcja nagrywania |

Numer oferty: 41160100
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty