Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 451,00 zł
Opis
SPK5025 NIKE
Zaproś znajomych i zorganizuj niezapomnianą imprezę
Głośnik Manta SPK5025 NIKE to nowe urządzenie pochodzące z popularnej linii produktów Manta Party House. Umożliwia zamianę każdego domu w "Imprezowe centrum rozrywki". To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią zabawę szczególnie przy dźwiękach ulubionej muzyki. Niezależnie od miejsca i pory dnia, głośnik zapewni nie tylko czysty i dynamiczny dźwięk, ale także efektowne, dyskotekowe efekty wizualne poprzez zastosowany Disco LED RGB.
Urządzenie najnowszej generacji dla wymagających
Zestaw Karaoke Manta SPK5025 NIKE charakteryzuje się doskonałym dźwiękiem o mocy P.M.P.O. 6000W, który płynie z dwóch 6.5-calowych głośników średniotonowych oraz dwóch 2-calowych wysokotonowych. Umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń przenośnych takich jak USB czy karty pamięci. Dzięki zastosowaniu technologii Bluetooth przesyłanie ulubionych utworów ze smartfona lub tabletu na głośnik nastąpi sprawnie i szybko. Urządzenie posiada radio FM. Dla osób, które cenią w sprzęcie "mocne uderzenie", zastosowano dedykowaną funkcję Super Bass.
Elegancki design zamknięty w mobilnej obudowie
Dużym atutem tego zestawu jest jego mobilność poprzez wbudowany akumulator i kompaktowe wymiary. Warto wspomnieć, że czas pracy głośnika na baterii to co najmniej 2,5 godziny pełnej mocy, dzięki czemu można słuchać ulubionych utworów bez konieczności podłączania urządzenia do sieci przy ognisku, czy grillu.
| Informacje o produkcie | |
| Rodzaj (głośniki) | Kolumny |
| Przeznaczenie (głośniki) | Muzyka |
| Stacja dokująca (wieże / radia) | Nie |
| Regulatory | Pilot |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 93 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
- Instrukcja |
| Kolor (wyliczeniowy) | Czarny |
| Wymiary |
259 x 272 x 595 mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Pozostałe parametry |
- Bluetooth: 2.1, zasięg do 10m |

Numer oferty: 41160098
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty