Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 99,00 zł
Parametry
EAN
9887
Opis
SportDefinition Test Definition to skuteczny booster testosteronu bazujący na wyciągach roślinnych, które stanowią sprawdzone i bezpieczne substancje aktywne. Bogata formuła pozwala utrzymać prawidłową pracę układu hormonalnego. Preparat wpływa nie tylko na zwiększenie libido, lecz również pomaga w regulacji składu ciała poprzez przyspieszenie metabolizmu oraz przyspiesza procesy regeneracyjne. Dodatek witaminy B6 wpłynie korzystnie na przebieg wszelkich przemian energetycznych oraz wspomoże przyrost masy mięśniowej!
| SKŁADNIKI AKTYWNE | TEST DEFINITION |
| opakowanie | 240 kaps |
| Wartość energetyczna | 68kJ/16kcal |
| Węglowodany | 1,1g |
| w tym cukry | 0,1g |
| Tłuszcz | 0,1g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1g |
| Błonnik | 0,13g |
| Białko | 1,2g |
| Sól | 0,05g |
| Witamina D | 25µg |
| Magnez | 75mg |
| Cynk | 3mg |
| Kwas D-asparaginowy | 3g |
| Ekstrakt z kozieradki pospolitej (50% saponin) | 400mg |
| TESTO-X Complex | 2600mg |
| Ekstrakt z owoców Tribulus terrestris | 1g |
| z saponiny | 850mg |
| Ekstrakt z korzenia maca | 800mg |
Numer oferty: 39417651
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty