Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 206,00 zł
Opis
| Gwarancja producenta | 24 miesiące |
| Materiał | Metal | Szkło |
| Kolor | Biały | srebrny |
| Regulacja kąta świecenia | Nie |
| Napięcie | ~230V |
| Źródło światła | 2xG9 33W |
| Żarówki w komplecie | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Wymiary | 80-110x350mm |
Numer oferty: 40852811
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

mlamp_pl
1
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty