Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 207,90 zł
Parametry
EAN
5902693754909
Opis
| Kolekcja | SOLE, SOLE MILAGRO |
| Wysokość [cm] | 14 |
| Szerokość [cm] | 43 |
| Głębokość [cm] | 8 |
| Materiał wykonania | metal+ akryl |
| Moc | 15W |
| Źródło światła | Tak |
| Napięcie zasilania | ~230V/ 50Hz |
| Barwa światła | Neutralny 4000K |
| Strumień świetlny | 1050 mm |
Numer oferty: 45877967
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty