Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 83,66 zł
Parametry
EAN
8590669135295
Opis
Przenośny radioodbiornik
- Analogowy odbiornik AM/FM
- Antena teleskopowa FM
- Złącze słuchawkowe 3,5 mm
| System | Radio |
| Liczba kanałów audio | Mono |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 1 W |
| Tuner FM | Tak |
| Pasma | FM (UKF) |
| Odtwarzacz CD | Nie |
| Odczytywane formaty płyt CD | Brak |
| Odczytywane formaty płyt DVD | Brak |
| Odtwarzanie z USB | Nie |
| Stacja dokująca | Nie |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
210 x 139 x 53mm |
| Waga | 635 g |
|
- Analogowy odbiornik AM/FM | |
| Unboxing | |
Numer oferty: 44745900
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty