Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 905,04 zł
Parametry
Marka
Intel
EAN
735858287807
Opis

| Szczegóły Techniczne | |
| Sprzedawca | Intel |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 88 g |
| Pozostałe funkcje | |
| UBER | 10^17 |
| Litografia procesora | 20 nm |
| Wewnętrzny | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | 2.5" |
| Rodzina produktów | Centrum danych SSD |
| Seria produktów | Intel DC S3710 |
| Nazwa kodowa produktu | Haleyville |
| Wydajność | |
| Litografia | 20 nm |
| Latency (read) | 55 µs |
| Latency (write) | 66 µs |
| Technologia Enhanced Power Loss Data Protection | Tak |
| Random write (100% span) | 39000 IOPS |
| Losowo wybrany odczyt (100% zakresu) | 85000 IOPS |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Tak |
| Monitoring temperatury SSD | Tak |
| Szybkość przesyłania danych | 6 Gbit/s |
| Prędkość odczytu z nośnika | 550 MB/s |
| Prędkość zapisu nośnika | 460 MB/s |
| Ochrona danych End-to-End Data Protection | Tak |
| SSD ARK ID | 84239 |
| SSD jest przeznaczona do | Centrum danych |
| Zapisywanie sekwencyjne | Tak |
| Szyfrowanie (bezpieczeństwo) | 256-bit AES |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 godz |
| Interfejs pamięci SSD | Serial ATA III |
| Pojemność pamięci SSD | 800 GB |
| Typ pamięci | MLC |
| Moc | |
| Pobór mocy (bezczynny) | 0.6 W |
| Dane opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Numer oferty: 45597724
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty