Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 672,00 zł
Opis
| Informacje o produkcie | |
| Model |
SD700 |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.1 |
| Prędkość obrotowa | SSD |
| Prędkość odczytu | 440 MB/s |
| Prędkość zapisu | 440 MB/s |
| Kolor (wyliczeniowy) | Żółty |
| Wysokość | 13.9 mm |
| Szerokość | 83.5 mm |
| Głębokość | 83.5 mm |
| Waga | 100 g |
| Pozostałe parametry |
- IP68/wodoodporny |

Numer oferty: 41159571
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty