Telewizor Philips 32PFS5603 Biała na Arena.pl
1 / 8
Telewizor Philips 32PFS5603 Biała
Parametry
Marka
Philips
EAN
Opis
Telewizja dla wymagających: Nie
Kolor TV: biały
Tryb hotelowy: Nie
Tryb rodzicielski: Tak
Teletext: Tak
Specyficzne funkcje: Pixel Plus HD, FastScan pro
Ekran
Technologia wyświetlania
LED
Rozmiar ekranu
80 cm (32")
Rozdzielczość
Full HD
Częstotliwość panelu wyświetlacza
50 Hz
Indeks przetwarzania obrazu
200 PPI
HDR
Nie
Typ podświetlenia
Edge LED
Zakrzywiony ekran
Nie
Lokalna kontrola jasności (Micro Dimming)
Odbicie lustrzane obrazu (Miracast, WiDi...)
Obraz w obrazie (PIP)
Technologia TV
Smart TV
HbbTV
TV tuner
DVB-T, DVB-T2 (H.265), DVB-S2
Twin Tuner
3D
Konwersja 2D do 3D
System operacyjny TV
Linux
Wi-fi
Przeglądarka Internetowa
Aplikacje internetowe
YouTubeNie
StreamNie
TopfunNie
VoyoNie
HBO GONie
Netflix
IP TVNie
Bluetooth
NFC
MHL
DLNA
Timeshift
Tak
PVR (nagrywanie na USB/HDD)
Tak
Odtwarzanie multimediów z USB/ HDD
Fast scan - automatyczne dostrajanie Skylink
Wbudowany odtwarzacz DVD
Sterowanie głosem
Inteligentny pilot sterowania
Dźwięk
Dźwięk
Dolby Digital 2.0
Wydajność muzyczna
16 W
Doskonały dźwiękNie
Wejścia
Komponent
Liczba HDMI
2
HDMI 1.4
2
HDMI ARC
Liczba USB1
USB 2.0
1
CI interfejs
LAN (Ethernet)
ScartTak
Wejście PC (VGA)
Wyjścia
Wyjście słuchawkowe
Tak (niezależne wyjście słuchawkowe i głośnik TV)
Wyjście optyczne
Informacje operacyjne
Klasa energetyczna
A
Średnia moc
35 W
Pobór mocy w trybie gotowości
0.3 W
Zasilanie samochodowe (12V)Nie
Zalecana odległość śledzenia
1,26 m
Dalsze parametry
Tryb hotelowy
Tryb rodzicielski
Teletext
Specyficzne funkcjePixel Plus HD, FastScan pro DiGi.CZ, bílé provedení
Telewizja dla wymagających
Liczba rdzeni procesorów1rdzeń
Rok modelowy2018
Kolor TV
biały
Standard montażu VESA
100x100 mm