Thomson Telewizor LED 40 40FC3201 na Arena.pl
1 / 3
Thomson Telewizor LED 40 40FC3201
Parametry
EAN
Opis
EAN: 5901292510015
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 40FC3201
Model: 40FC3201
Panel: LED
Przekątna ekranu: 40"
Technologia HD: Full HD
Rozdzielczość : 1920 x 1080 (FHD 1080)
Proporcje obrazu: 16:9
Jasność: 300 cd/m²
Kontrast Dynamiczny: Mega Contrast
Tuner TV: DVB-C
Smart TV: Nie
System TV: Brak
Obsługa 3D: Nie
DLNA: Nie
Funkcje: Wielojęzyczne menu OSD
System dźwięku: Dolby Digital Plus
Moc głośników (sumaryczna): 16 W
Bluetooth: Nie
WiFi: Nie
Gniazda we/wy: 1 x Gniazdo CI/Cl+
Standard VESA: 100 x 100
Pobór mocy: 61 W
Akcesoria w zestawie: Pilot Kabel zasilający
Wysokość: 524 mm
Wysokość z podstawą: 575 mm
Szerokość: 911 mm
Głębokość: 12 mm
Głębokość z podstawą: 190 mm