Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 32,18 zł
Parametry
EAN
5901299914205
Opis
Waga kuchenna MANGO
Niezwykle precyzyjna, bardzo cienka o modnym wzorze, dużym wyświetlaczu dla łatwiejszego użycia. Nadaje się do ważenia wszystkich suchych i płynnych składników i potraw.
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Dokładność pomiaru (waga) | 1 g |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Jednostki miar | g |
| Funkcje specjalne |
- Wskaźnik przeciążenia |
| Wyświetlacz LCD | Tak |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Zasilanie |
Akumulator litowy CR2032 |
| Kolor | biały |
| Waga | 0.485 kg |
Numer oferty: 44367955
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty