Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 185,00 zł
Parametry
EAN
5010777140255
Opis
| parametry | |
|
Pomiar i analiza
| waga |
| Obciążenie maksymalne | 250 kg |
| Pamięć wyników | 8 |
| Dokładność pomiaru | 100 g |
| Wyświetlacz | cyfrowy |
| Rodzaj baterii | AAA |
| Liczba baterii | 3 |
| Baterie w zestawie | Tak |
|
SMART
| Tak |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 2.5 cm |
| Wysokość produktu | 32.0 cm |
| Głębokość produktu | 32.0 cm |
| Waga produktu | 0.2 kg |
| Szerokość opakowania | 5.0 cm |
| Wysokość opakowania | 34.5 cm |
| Głębokość opakowania | 35.0 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 2.2 kg |
Numer oferty: 41210866
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty