Oferty, które mogą Cię zainteresować:




1 / 4
Sprzedano przez "Kup teraz" za 74,00 zł
Parametry
EAN
3168430254541
Opis
| Dalsze parametry | |
|
Pomiar i analiza
| waga |
| Obciążenie maksymalne | 160 kg |
| Dokładność pomiaru | 100 g |
| Wyświetlacz | cyfrowy |
| Rodzaj baterii | CR2032 |
| Baterie w zestawie | Tak |
|
SMART
| Nie |
| Wymiary | |
| Szerokość produktu | 30.8 cm |
| Wysokość produktu | 30.3 cm |
| Głębokość produktu | 0.3 cm |
| Waga produktu | 1.6 kg |
| Szerokość opakowania | 32.0 cm |
| Wysokość opakowania | 3.5 cm |
| Głębokość opakowania | 32.3 cm |
| Waga produktu w opakowaniu | 1.8 kg |
Numer oferty: 40259265
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty