Oferty, które mogą Cię zainteresować:






4
1 / 9
Sprzedano przez "Kup teraz" za 221,02 zł
Parametry
EAN
5907731314817
Opis
WallMount Next 1200
- Teleskopowy wysięgnik( 78 do 120 cm)
- Maksymalny rozstaw otworów mocujących projektora - 39 cm
- Pasuje do większości projektorów krótkoogniskowych na rynku
- Maskownica płyty ściennej
- Możliwość ukrycia kabli w środku uchwytu
Gwarancja na produkt:standardowa 2 lata lub3 lata po rejestracji na stronie www.avtek.eu/warranty
| Rodzaj | Ścienny |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 120 cm |
| Wysięg (min.) | 78 cm |
| Rozstaw otworów mont. (maks.) | 39 cm |
| Materiał | Stal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do |
Pasuje do większości projektorów krótkoogniskowych na rynku |
| Kolor | Biały |
| Waga | 4 kg |








Numer oferty: 44887916
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane

PREMIUMTECH
5

PREMIUMTECH
5
Inne archiwalne oferty