Oferty, które mogą Cię zainteresować:






3
1 / 8
Sprzedano przez "Kup teraz" za 238,91 zł
Parametry
EAN
4006160306408
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Prędkości | 3 |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Zakres regulacji wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ kontroli | obrotowy |
| Liczba ostrz | 4 |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Certyfikaty | CE |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Szerokość produktu | 450 mm |
| Głębokość produktu | 300 mm |
| Wysokość produktu | 1240 mm |
| Średnica | 40 cm |
| Szerokość | 470mm |
| Długość | 170mm |
| Wysokość | 570mm |







Numer oferty: 45561515
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty