Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 287,47 zł
Parametry
EAN
5908256835306
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Chrom |
| Poziom hałasu | 62 dB |
| Prędkości | 3 |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Zakres regulacji wysokości | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ilość silników | 1 |
| Liczba ostrz | 4 |
| Licznik timera (maksymalny) | 8 godz. |
| Stopki | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Certyfikaty | IEC 60879:1986 |
| Pobór mocy | 130 W |
| Zasilanie | 220-240V ~ 50Hz |
| Waga produktu | 6,8 kg |
| Średnica | 40 cm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 540 x 145 x 640 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,3 kg |
| Pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Szerokość | 660mm |
| Długość | 550mm |
| Wysokość | 155mm |

Numer oferty: 45561358
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty