Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 100,45 zł
Parametry
EAN
4015067200283
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prędkości | 2 |
| Umieszczenie | Ściana |
| Umieszczenie | Stół |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Pobór mocy | 25 W |
| Średnica | 25 cm |
| Szerokość | 280mm |
| Długość | 285mm |
| Wysokość | 215mm |

Numer oferty: 45561435
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty