Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 61,99 zł
Opis
Wentylator Exquisite rabbit
To minimalistyczny wentylator, który potrafi zapewnić komfort użytkownikowi podczas ciepłych letnich dni. Dodatkowo zasilacz jest bezprzewodowy a zasilać go można na różne sposoby tj. wtyczka, USB przez komputer, power bank czy w aucie poprzez USB.

Światło
Wentylator posiada dwa tryby oświetlenia, Po pojedynczym naciśnięciu można stopniować światło dopasowując do własnych potrzeb, natomiast po dwukrotnym naciśnięciu świeci się normalne światło





Specyfikacja
| Producent | Baseus |
| Nazwa | Exquisite Rabbit |
| Kod produktu | CXRAB-04 |
| Materiał | ABS + silikon |
| Wejście | 800MA |
| Typ baterii | polimerowa 800mAh, 3.7V |
| Moc wyjściowa | 2.5W |
| Czas ładowania | 1 godzina |
| Czas pracy | 100-220 minut |
| Tryby | 2-poziomowa regulacja |
| Kolor | Różowy |
| Wejście ładowarki | 5V |
W zestawie
- Wentylator
- Podstawka
- Sznurek do zawieszenia na szyi
- Kabel ładowania
- Karta gwarancyjna
- Instrukcja obsługi w języku angielskim
- Opakowanie
Numer oferty: 40698431
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Zajefajnacena_pl
3.5
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty