Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 339,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
WENTYLATOR CPU MASTERAIR MA410M RG
KONFIGURACJA WENTYLATORA PUSH-PULL
Uniknij strat w dynamice oraz przyśpiesz odprowadzanie ciepła dzięki konfiguracji Push-pull.
PANCERZ IR-GUIDE
Specjalistyczna obudowa zaprojektowana do kierowania przepływem powietrza w celu uzyskania maksymalnej wydajności chłodzenia i zredukowania martwych punktów cieplnych. Pancerz jest również podświetlany przez 28 adresowalne diody LED RGB dla pełnej konfiguracji barw.
SZEŚCIOKĄTNY HOLOGRAM
Aluminiowe wycięcie w kształcie sześciokąta tworzy wyjątkowe oświetlenie hologramowe, które można zobaczyć przez górną część chłodnicy. Specjalna konstrukcja płetw rozprasza ciepło szybciej, zapewniając maksymalną wydajność chłodzenia.
CZUJNIK TERMICZNY
Temperatura procesora jest wykrywana przez czujnik termiczny i wyświetlana za pomocą kolorowego oświetlenia. Gdy procesor pracuje na maksymalnych obrotach, kolor zmieni się na czerwony, natomiast przy średnim lub minimalnym obciążeniu podświetlenie będzie miało niebieską barwę.
KOMPAKTOWY KONTROLER RGB
Niewielkich rozmiarów kontroler RGB pozwalający w prosty sposób skonfigurować urządzenia RGB bez konieczności posiadania płyty głównej lub oprogramowania RGB.
TECHNOLOGIA CDC 2.0
Technologia Continuous Direct Contact 2.0 zwiększa o 45% powierzchnię rurek cieplnych, zwiększając tym samym redukcję ciepła.
| Informacje o produkcie | |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 650 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 55.38 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Moc | 3.6 W |
| Wymiary |
111.8 x 130.9 x 165.1 mm |
| Waga | 820 g |
| Pozostałe parametry |
|

Numer oferty: 41157862
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty