Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 381,00 zł
Parametry
Rodzaj chłodzenia
Aktywne
Opis
Wentylator CPU MasterAir MA620P RGB
PODWÓJNY RADIATOR
Dwukolumnowy radiator został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji osiągów i zapewnieniu efektywnego chłodzenia dla Twoich komponentów. Podwójna konstrukcja zwiększa rozpiętość powierzchni, z kolei dwa wentylatory MF120 RGB wzmacniają ciśnienie powietrzna, podnosząc tym samym osiągi chłodzenia konstrukcji.
| Informacje o produkcie | |
| Gniazdo procesora | LGA2066 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 600 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 1800 obr./min |
| Przepływ powietrza | 53.4 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Wentylator | 12 cm |
| Poziom hałasu | 31 dB |
| Wymiary |
120 x 120 x 25mm |
| Waga | 850 g |

Numer oferty: 41157886
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty