Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 129,99 zł
Parametry
EAN
8590669242146
Opis
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 50 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Tak |
| Średnica | 40 cm |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Długość przewodu zasilającego | 1.6 m |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Funkcje specjalne |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
625 × 625 × 1260 mm |
| Waga | 2.7 kg |
| |





Numer oferty: 45561676
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty