Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 106,72 zł
Parametry
EAN
5907512858189
Opis
Wentylator podłogowy WBE16S
Cichy wentylator podłogowy mocy 45 W. Dzięki podstawie z gumowymi stopkami, urządzenie stabilnie stoi na każdym biurku. Specjalnie zaprojektowany 3 łopatowy wirnik zapewnia wydajną pracę przy niskim poborze prądu. Wentylator marki Lafe sprawdzi się doskonale w każdy upalny dzień. Możliwość regulacji obrotów wirnika w 3 trybach oraz możliwość włączenia oscylacji głowicy sprawiają, że pracę wentylatora można dostosować do indywidualnych preferencji.
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 45 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Tak |
| Średnica | 40 cm |
| Średnica śmigła | 16 cm |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Kolor | Biały |



Numer oferty: 45561363
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty