Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 316,73 zł
Parametry
EAN
5901443112921
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Drewno |
| Model | Wentylator domowy z łopatkami |
| Poziom hałasu | 68 dB |
| Prędkości | 3 |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Zakres regulacji wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Materiał obudowy | Metal |
| Materiał obudowy | Drewno kauczukowe |
| Typ kontroli | obrotowy |
| Długość przewodu | 1,6 m |
| Ilość silników | 1 |
| Długość łopatek | 40 cm |
| Regulacja wysokości | 900 - 1300 mm |
| Zakres oscylacji | 80° |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Liczba łopatek wentylatora | 5 |
| Siatka ochronna | Tak |
| Kąt pochylenia | 20° |
| Certyfikaty | CE |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 50 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Waga produktu | 7 kg |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Wysokość produktu | 1300 mm |
| Średnica | 44,5 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,7 kg |
| Szerokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość opakowania | 470 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Wysokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość | 460mm |
| Długość | 470mm |
| Wysokość | 320mm |

Numer oferty: 45561593
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty