Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 91,03 zł
Parametry
EAN
8596165010067
Opis
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Prędkości | 3 |
| Umieszczenie | Podłoga |
| Typ kontroli | obrotowy |
| Liczba ostrz | 3 |
| Automatyczna oscylacja | Tak |
| Regulowana wysokość | Tak |
| Siatka ochronna | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Pobór mocy | 40 W |
| Średnica | 40 cm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 415mm |
| Długość | 115mm |
| Wysokość | 500mm |

Numer oferty: 45561633
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty