Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 133,41 zł
Parametry
EAN
5901308018283
Opis
| Typ | Wentylator podłogowy |
| Moc | 50 W |
| Liczba trybów / prędkości | 3 |
| Oscylacja | Tak |
| Średnica | 42 cm |
| Średnica śmigła | 36.5 cm |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
Wysokość maksymalna: 123 cm |
Numer oferty: 45561349
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.8
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty