Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 69,86 zł
Parametry
EAN
5908293524966
Opis
| Typ | Wentylator biurkowy |
| Moc | 20 W |
| Liczba trybów / prędkości | 2 |
| Oscylacja | Tak |
| Średnica | 23 cm |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Ustawienie kąta pochylenia | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
320 x 210 mm |
| Waga | 1.2 kg |
Numer oferty: 45561369
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

maex_sklep
4.2
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty