Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 308,00 zł
Parametry
EAN
8594181740159
Opis
Wideorejestrator Navitel R600Wideorejestrator to często Twój jedyny świadek wydarzeń na drodze. Codziennie na drogach dochodzi do wielu kolizji, a wskazanie winnego jest niezwykle trudne. Dzięki wideorejestratorowi kierowca będzie w stanie udowodnić swoją niewinność. Wideorejestrator Navitel R600 gwarantuje czytelny zapis wydarzeń w jakości Full HD, a dzięki aż 6-krotnemu powiększeniu cyfrowemu czujne oko obiektywu z przesłoną nie przeoczy żadnego szczegółu. Navitel R600 obsługuje karty pamięci microSD o pojemności nawet do 256 GB, co pozwoli na wielogodzinne rejestrowanie filmów Full HD. Urządzenie posiada 2-calowy wyświetlacz prezentujący rozdzielczość 900x240 pikseli. | ![]() |
![]() | Szerokokątny obiektyw 170°Szerokokątna orientacja kamery zapewnia widoczność w polu 170°. Dzięki temu oprócz drogi przed samochodem na nagraniu znajdzie się też obszerny fragment pobocza. |
Czujnik G-sensorG-sensor to czujnik grawitacyjny, służy on do wykrywania zderzenia lub gwałtownego hamowania. W takiej sytuacji rejestrator automatycznie przechwytuje i chroni materiał podczas wypadku, w sytuacji nagłego przyspieszenia, hamowania lub zderzenia. Navitel R600 posiada funkcję automatycznego startu nagrywania po uruchomieniu silnika. | ![]() |
![]() | Tryb nocnyTryb nocny pozwala na nagrywanie obrazu nawet przy słabszym oświetleniu, co świetnie sprawdza się podczas podróży samochodem wieczorem i w nocy. |
Zaawansowany tryb parkingowyZaawansowany tryb parkingowy wykrywa ruch wokół samochodu podczas nieobecności kierowcy. Pozwala to na udokumentowanie każdej szkody parkingowej, dzięki czemu kierowca będzie mógł udowodnić ewentualne uszkodzenie pojazdu. | ![]() |
| Wyświetlacz | 2,0", TFT LCD |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 54x51x32 mm |
| Waga | 69 g |
| Rodzaj soczewki | 6-warstwowe szkło |
| Rozdzielczość nagrywania | 1920 x 1080 |
| Rozdzielczość zdjęć | 12 Mpix |
| Kąt widzenia kamery | 170 stopni |
| Złącza | Mini USB - 1 szt., Czytnik kart pamięci - 1 szt. |
| Bateria | Wbudowana |
| Obsługa kart microSD | do 256 GB |
| Dodatkowe funkcje |
|
Numer oferty: 41225396
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty