Oferty, które mogą Cię zainteresować:






9
1 / 14
Sprzedano przez "Kup teraz" za 307,97 zł
Parametry
EAN
5902479671499
Opis

Odkryj ukrytą w lusterku wstecznym kamerę samochodową Xblitz Park View 2. Podobnie jak poprzednie odsłony wideorejestratorów Park View, urządzenie łączy w sobie funkcje kamery samochodowej, lusterka głównego oraz kamery cofania w jednym.

Xblitz Park View 2 jest kamerą samochodową gustownie ukrytą w lusterku wstecznym Twojego samochodu. Siedmiocalowy ekran 2,5D w połączeniu z metalowymi wstawkami nadaje urządzeniu niezwykłej elegancji.


Xblitz Park View 2 nagrywa filmy z trasy Twojego pojazdu w wysokiej, pełnej detali rozdzielczości Full HD. Dzięki temu nie będziesz mieć problemu z użyciem nagrania w sytuacji spornej - tablice rejestracyjne pozostaną wyraźne nawet po zmroku.
Dzięki dwóm kamerom z szerokim kątem widzenia, wideorejestrator Xblitz Park View 2 rejestruje zdarzenia na całej drodze. Kamera zarejestruje to co dzieje się przed jak i za Twoim samochodem. Oprócz tego kamera wsteczna pomoże Ci podczas parkowania.


Wideorejestrator Xblitz Park View 2 jest wyjątkowo prosty w instalacji. Wystarczy przymocować urządzenie do Twojego lusterka wstecznego z użyciem gumek montażowych dołączonych do zestawu.
Xblitz Park View 2 wyposażony jest w szerokokątny obiektywu, który pozwala nagrywać Ci oba pasy drogi jednocześnie. Teraz żadne zdarzenie drogowe nie umknie Twojej uwadze, a przy ewentualnej szkodzie parkingowej z łatwością zidentyfikujesz sprawcę .


Obsługa kamery samochodowej Xblitz Park View 2 jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Wszystkie funkcje wideorejestratora są w zasięgu Twojego dotyku. Dzięki dużemu, czytelnemu ekranowi dotykowemu urządzenia, możesz je skonfigurować bez odwracania Twojej uwagi od drogi.
Nośnikiem danych Xblitz Park View 2 są karty pamięci microSD. Dzięki funkcji „Loop-Recording" nie musisz martwić się o brak miejsca i ciągłe usuwanie archiwalnych plików. Rejestrator nagrywa obraz w trybie ciągłym (zapis w pętli) oznacza to nic innego jak nadpisywanie starszych plików - plikami nowszymi.


Funkcja G-sensor odpowiada za zabezpieczenie kluczowych danych w momencie kolizji lub nagłego hamowania. Kamera automatycznie zabezpieczy przed skasowaniem pliki wideo (z najbliższego przedziału czasowego), które nie zostaną nadpisane w przypadku kontynuacji funkcji nagrywania.
Aktywna detekcja ruchu każdorazowo uruchomi krótki zapis audio-wideo jeżeli wykryje ruch przed samochodem. Detekcja ruchu pozwala zarejestrować np. kto zbliżał się do samochodu podczas Twojej nieobecności lub sprawdzisz kto spowodował ewentualną szkodę parkingową.


Tryb parkingowy to funkcja, dzięki której Twój samochód jest bezpieczny. Urządzenie w przypadku wstrząsu (spowodowanego np. stłuczką parkingową) zacznie rejestrować zdarzenie. Nie musisz przebywać w aucie, żeby wideorejestrator chronił Twój pojazd.


| Wyświetlacz | 7 cali |
| Procesor | Gp6248 |
| Kąt widzenia | 140 stopni |
| Zasilanie | 5V |
| G-sensor | Tak |
| Format zapisu wideo | AVI |
| Rozdzielczość nagrywania | Przód: 1920x1080 Tył: 640x480 |
| Nagrywanie w pętli | Tak |
| Sensor | SC2363 |
| Porty USB | MINI USB (zasilanie) |
| Tryb parkingowy | tak |
| Obsługa kart pamięci | Karty micro SD do 32GB klasy 10 |
| Wymiary | 30,5x7,4x3,3 cm |
| bateria | TAK. Wbudowany akumulatorek |
| Mikrofon/ Głośnik | Wbudowane |
| Szeroki kąt widzenia | tak |
| Tryb wykrywania ruchu | Tak |
Numer oferty: 46257934
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

axces
5
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty