Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 257,40 zł
Parametry
EAN
4006825618150
Opis
Wiertarko - wkrętarka TC-CD 18-2 Li (1x1,5Ah)Wiertarko-wkrętarka TC-CD 18-2 Li wyposażona w 2-biegową przekładnię, jest idealnym narzędziem do prac w domu czy garażu. Przeznaczona dla majsterkowiczów i profesjonalistów, którzy cenią sobie wysoką jakość i ergonomię użytkowania. Wiertarko-wkrętarka posiada miękki uchwyt, automatyczną blokadę wrzeciona, która ułatwia zmianę narzędzi, 10 milimetrowy uchwytu wiertarski i światło LED do doświetlania obszaru roboczego. W zestawie akumulator i ładowarka. | ![]() |
![]() | Główne zalety
|
Pracuj na wysokich obrotachZa sprawą wysokiej prędkości obrotowej 1250 obr./min. możesz szybko i bez problemów wiercić i wkręcać w wielu materiałach. Regulacja prędkości daje Ci możliwość dostosowania liczby obrotów do potrzeb. | ![]() |
| Producent | Einhell |
|---|---|
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Napięcie akumulatora | 18 V |
| Pojemność akumulatora | 1.5 Ah |
| Rodzaj akumulatora | Litowo -jonowy |
| Maks. moment obrotowy | 38 Nm |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia - pierwszy bieg | 350 /min |
| Prędkość obrotowa bez obciążenia - drugi bieg | 1250 /min |
| Liczba zakresów momentu obrotowego | 18+1 |
| Uchwyt wiertarski | 10 mm |
| Ilość akumulatorów | 1 |
| Liczba biegów | 2 |
| Czas ładowania | 3-5 h |
| Waga netto | 1.37 kg |
| Waga brutto | 1.89 kg |
Numer oferty: 40036575
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu wygenerowany automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty