Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 363,00 zł
Parametry
Marka
Graphite
Funkcja udaru
Nie
Liczba akumulatorów (szt)
2
Zasilanie
Akumulatorowe
EAN
5902062034625
Opis
WIERTARKO-WKRĘTARKA AKUMULATOROWA LI-ION 2*18VWysokiej klasy dwubiegowa wiertarko-wkrętarka GRAPHITE, zasilana wysoce wydajnym akumulatorem Li-Ion 18V o pojemności 2.0Ah. Posiada funkcję wyłączenia ładowarki - po naładowaniu akumulatora lub przekroczeniu granicznej temperatury.Elektronarzędzie z płynną regulacją prędkości obrotowej zostało wyposażone w przełącznik kierunku obrotów oraz blokadę przycisku włącznika. Maksymalna prędkość obrotowa wrzeciona na pierwszym biegu wynosi 400, a na drugim 1100 obrotów na minutę. Maksymalny moment obrotowy to 42 Nm (zakres regulacji od 1 do 20 oraz opcja wiercenia). Urządzenie wyposażono w elektryczny hamulec wrzeciona oraz diodę LED, dającą możliwość podświetlenia miejsca pracy. | ![]() |
| rgonomiczny kształt uchwytu i zoptymalizowana długość całkowita wiertarko-wkrętarki pozwala na wygodną pracę osobom prawo- i leworęcznym. Rękojeść, górna część obudowy oraz przycisk włącznika zostały pokryte materiałem antypoślizgowym, dzięki czemu narzędzie pewnie leży w dłoni. Przekładnia planetarna została wykonana z wysokogatunkowej stali. |
| Uchwyt | szybkozaciskowy 10 mm |
|---|---|
| Prędkość bez obciążenia | 0-1100 obr/min |
| Udar | Nie |
| Sprzęgło | Tak |
| Liczba biegów | Tak |
| Maksymalny moment obr. | 48 Nm |
| Ustawienia momentu obrotowego | tak 21 |
| Dwa kierunki obrotów | Tak |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | akumulatorowe |
| Typ akumulatora | Li-Ion 1500 mAh |
| Liczba akumulatorów | 2 |
Numer oferty: 40722367
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty