Oferty, które mogą Cię zainteresować:






1
1 / 6
Sprzedano przez "Kup teraz" za 1 357,39 zł
Parametry
EAN
3032168402041
Opis
Wieża wspinaczkowa
| Nr katalogowy |
7600840204 |
| Marka | Brak |
| Obszar | Ogrodowe |
| Wymagania wiekowe | od 24 miesięcy |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Produkt na baterie | Nie |
| Długość ślizgu | 150 cm |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Szary |
| Wymiary |
230 x 143 x 140 cm |
| Wysokość | 143 cm |





Numer oferty: 44756999
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Rozbudowany opis produktu uzupełniony automatycznie, niewiążący dla sprzedawcy i mający charakter wyłącznie informacyjny.
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty