Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 2 478,00 zł
Parametry
EAN
8595153611620
Opis
Wioślarz BodySolid GSRM40 to funkcjonalne urządzenie, przeznaczone do wzmacniania środkowej części pleców i i innych, trudno dostępnych partii mięśni. Maksymalny komfort treningu gwarantuje wygodne siedzisko, wykonane z wysokiej jakości pianki DuraFirm. Co więcej, wioślarz jest wyposażony w element wspierający klatkę piersiową i komfortowe podnóżki. Dzięki solidnej konstrukcji i prostej obsłudze, wioślarz BodySolid GSRM40 plasuje się w kategorii S - jako sprzęt przeznaczony do wszystkich typów siłowni.
Kluczowe cechy:
Cena nie obejmuje obciążenia.
Opis techniczny:
| waga koła zamachowego | X |
| kontrola obciążenia | ręczna (według liczby i wagi tarcz) |
| liczba stopni obciążenia | X |
| układ oporowy | ubciążenia (brak w zestawie) |
| całkowita liczba programów | X |
| zaprogramowane programy | X |
| programy użytkownika | X |
| Program HRC | nie |
| Program WATT | nie |
| test sprawności fizycznej (Recovery) | nie |
| pomiar tkanki tłuszczowej (Body Fat) | nie |
| program ręczny | X |
| czujniki tętna | nie |
| koła transportowe | nie |
| system kompensacji nierówności | nie |
| odbiornik pasa na klatkę piersiową | nie |
| w komplecie pas na klatkę piersiową | nie |
| wejście audio | nie |
| składana konstrukcja | nie |
| ogólne wymiary wioślarza | 97,5 x 135 x 110 cm |
| wymiary złożone | X |
| maksymalny wzrost użytkownika | 200 cm |
| maksymalna ładowność | 120 kg |
| waga | 36,8 kg |
| zasilacz | X |
| kategoria | S (zgodnie z EN957) |
| Przeznaczenie | komercyjne, klubowe, domowe |

Numer oferty: 44004935
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Darmowa dostawa

Handeline
4.2
Inne archiwalne oferty