Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 219,00 zł
Opis
Elektroniczny wizjer jest idealnym dodatkowym wyposażeniem domu/mieszkania/biura. Urządzenie szczególnie pomocne dla:
Wideo-wizjer do podglądu osoby odwiedzającej, stojącej bezpośrednio przed drzwiami, zastępuje tradycyjny wizjer optyczny (judasz). Dodatkowo urządzenie służy jako dzwonek do drzwi i ma opcje rejestracji odwiedzających nas osób. Posiada wbudowaną pamięć do 40 zdjęć. Po każdorazowym naciśnięciu na dzwonek urządzenie włącza się i wykonuje zdjęcie by następnie zapisać je w pamięci. Dodatkowo podczas podglądu można wykonać ręcznie zdjęcie zdarzenia za drzwiami.
Urządzenie zostało wyposażone we wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania, który na jednym ładowaniu może pracować aż 120 dni.
| Wyświetlacz | 3.0” LCD 480×320px |
| Kamera | 120°, 1MPx |
| Zasilanie | Wbudowany akumulator 1200 mAh |
| Czas pracy | Do 180 dni na pełnym akumulatorze |
| Diody IR | 2 sztuki, 940nm |
| Zasilanie | DC 5V |
| Średnica otworu na wizjer | 14-22 mm |
| Grubość drzwi | 32-120mm |
| Rozmiary wyświetlacza | 138×76×23mm |
| Rozmiary wizjera | 61×45×12mm |
Numer oferty: 44410281
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa

PraktycznyWybor
4.3
Darmowa dostawa
Promowany

ZarazMasz
3.9
Inne archiwalne oferty