Oferty, które mogą Cię zainteresować:



1 / 3
Sprzedano przez "Kup teraz" za 400,00 zł
Parametry
Stan
nowy
Opis
Jak zamówić lampę z własnym wzorem:
Uwaga! Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem produkty z projektem indywidualnym nie podlegają zwrotowi.
Wysyłka za pobraniem nie dotyczy lamp z własnym wzorem. Nie wysyłamy lamp/abażurów z własnym wzorem za pobraniem.
Dopiero po dokonaniu wpłaty przyjmujemy zlecenie do realizacji. Obowiązuje przedpłata.
Pobierz wzornik lamówek i podstaw do lamp stojących i stolikowych drewnianych
Pobierz wzornik lamówek i kolorów podstawy do lamp EKO
Pobierz wzornik lamówek i kolorów przewodów do lamp wiszących
Podstawa jest wykonana z materiałów najwyższej jakości.
Stabilna, solidnie wykonana podstawa malowana proszkowo w trzech kolorach: czarny, biały, szary.
Podstawę lampy można przecierać z kurzu suchą lub lekko wilgotną ściereczką.
Dane techniczne
| Wysokość podstawy | 140 cm |
| Średnica podstawy | 30 cm |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Zasilanie | 230 V |
| Oprawka | E27 (duży gwint) |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówka w komplecie | nie |
| Materiał | metal |
Wysyłka za pobraniem nie dotyczy lamp z własnym wzorem. Nie wysyłamy lamp/abażurów z własnym wzorem za pobraniem. Dopiero po dokonaniu wpłaty przyjmujemy zlecenie do realizacji. Obowiązuje przedpłata.
Numer oferty: 60356449
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty