Oferty, które mogą Cię zainteresować:





1 / 5
Sprzedano przez "Kup teraz" za 203,09 zł
Parametry
EAN
5902934834292
Opis
| Specyfikacja | |
| Kod producenta | CR 6410 |
| Moc | 300 W |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Napięcie zasilania / zasilacza | 220 - 240 V |
| Kolor główny | Biały |
| Kolor dodatkowy | Czarny |
| Pojemność | 6500 ml |
| 24h programator czasowy, Antypoślizgowe nóżki, Funkcja opóźnionego startu, Funkcja podtrzymywania ciepła, Nienagrzewające się rączki, Regulacja temperatury, Wyświetlacz LCD | |
| Zawartość zestawu | Wolnowar |




Numer oferty: 44886816
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty