Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 15,01 zł
Parametry
EAN
9002859092299
Opis
Mieszanka włoskich miękkich cukierków karmelowych o smaku kawy, kokosa, kakao i orzecha laskowego.
Waga: 300 g
| Wartości odżywcze
| 100 gramów |
| energia | 1710 kJ |
| energia | 403 kcal |
| tłuszcz | 6,60 g |
| w tym: kwasy tłuszczowe nasycone | 5,40g |
| węglowodany | 85 gramów |
| z których cukrów | 62 gramy |
| białko | 0,80g |
| Błonnik | 0 g |
| Sól (= sód x 2,5) | 0,09 mg |
Numer oferty: 48401237
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Inne archiwalne oferty