Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 611,00 zł
Opis
Wózek spacerowy Eos polskiego producenta Camarelo jest lekki i niezwykle zwrotny oraz komfortowy. Nadaje się zarówno na spacery po "miejskiej dżungli" jak i po górskich szlakach. Posiada szybki i wygodny system składania, co z pewnością jest dużym ułatwieniem w wielu codziennych sytuacjach.

Wózek spacerowy Eos polskiego producenta Camarelo posiada aluminiowy stelaż na pompowanych kołach, jest lekki, niezwykle zwrotny i komfortowy w prowadzeniu. Nadaje się zarówno na spacery po mieście, jak i wycieczki w terenie. Posiada szybki i wygodny system składania, bez problemu można go przewozić w samochodzie. Rączka prowadząca wózek, podnóżek i pałąk przedni są obszyte praktycznym materiałem eko skórą. Zaletą jest także obszerna, opuszczana budka chroniąca przed słońcem, lub wiatrem.




Gratis w zestawie:
Dane techniczne wózka:

















ZAPEWNIAMY 24 MIESIĄCE GWARANCJI PRODUCENTA
Prosimy o telefoniczne potwierdzenie dostępności!!!
Czas oczekiwania na wózek może potrwać od 1 do 10 dni roboczych.
Prosimy o wyrozumiałość.
| Materiał | Tkanina |
| Rodzaj kół | pompowane |
| Typ kół | blokowane obrotowe |
| Ilość kółek | 4 |
| Stelaż | aluminiowy |
| Skrętne koła | tak |
| Pozycja siedziska | tyłem do rodzica |
| Waga | 12 kg |
| Maksymalna dopuszczalna waga | 15 kg |
| Folia przeciwdeszczowa | tak |
| Torba w zestawie | tak |
| Pokrowiec do spacerówki | tak |
| Regulacja wysokości rączki | tak |
| Całkowita wysokośc wózka z gondolą | 109 cm |
Numer oferty: 40649810
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty