
1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 65,90 zł
Opis

| Wspornik kierownicy: | AHEAD UNO |
| Materiał: | stop aluminium kuty 2D |
| Średnica mostka: | 1 1/8 " (28,6 mm) |
| Średnica kierownicy: | 31,8 mm |
| Długość od środka otworu mocowania pod kierownice do środka otworu pod rurę sterową widelca : | 125 mm |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Kąt: | Regulowany 0 - 60 stopni |
| Kolor: | Czarny mat |
| Waga: | ok 263 gr. |
Numer oferty: 42225082
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty