Oferty, które mogą Cię zainteresować:

1 / 1
Sprzedano przez "Kup teraz" za 4,50 zł
Opis
Wtyk; zasilające DC; WDC25-55K; 2,5mm; 5,5mm; 9,0mm; kątowe 90°; na przewód; lutowany; plastik; RoHS
| Wtyk | |
| Typ złącza | zasilające DC |
| Właściwości złącz zasilających | bez przewodu |
| Symbol | WDC25-55K |
| Średnica wewnętrzna styku | 2,5mm |
| Średnica zewnętrzna styku | 5,5mm |
| Długość styku | 9,0mm |
| Orientacja złącza | kątowe 90° |
| Montaż złącza | na przewód |
| Kolor korpusu / izolatora złącza | czarny |
| Montaż przewodu | lutowany |
| Prąd znamionowy | nie dotyczy |
| Napięcie znamionowe | nie dotyczy |
| Materiał korpusu złącza | plastik |
| Producent | nieokreślony |
| Certyfikaty | RoHS |
Numer oferty: 44898911
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty