Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800 na Arena.pl
1 / 4
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
Parametry
Marka
Inna
Zasilanie
Sieciowe
EAN
Opis
☑ Oferta bezpośrednio OD PRODUCENTA!
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
★★★★★
Wyrzynarka - 800 W marki MSW Motor Technics
Model: MSW-EJS800
Nr katalogowy: 10061033
Cechy produktu:
  • Moc – 800 W
  • Maks. prędkość – 3000 obr./min
  • Regulacja kątów cięcia
  • Laserowy wskaźnik
  • Prowadnica równoległa
  • Regulacja szybkości obrotów
Specyfikacja techniczna:
  • Model - MSW-EJS800
  • Nr katalogowy - 10061033
  • Stan artykułu - Nowy
  • Napięcie - 230 V
  • Moc - 800 W
  • Prędkość bez obciążenia - 3000 obr./min
  • Głębokość cięcia w drewnie - 80 mm
  • Głębokość cięcia w metalu - 8 mm
  • Skok brzeszczotu - 15 mm
  • Przewód zasilający - 2 m
  • Wymiary (DxSxW) - 27 x 22 x 27 cm
  • Waga - 2,3 kg
  • Wymiary wysyłki (DxSxW) - 32,5 x 12 x 23,5 cm
  • Waga wysyłki - 2,55 kg
Wyrzynarka elektryczna z laserem MSW-EJS800
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
Przecinarka do drewna i metalu MSW – charakterystyka
Duża moc 800 W pozwala osiągnąć maksymalną prędkość na poziomie 3000 obr./min. Przecinarkę wyposażono w 5-stopniowe pokrętło do regulowana szybkości pracy. Urządzenie posiada także wskaźnik laserowy, który jest niezwykle pomocy w prowadzeniu ostrza w linii prostej. Piłowanie desek czy płyt w wybranej odległości od ich krawędzi ułatwia równoległa prowadnica znajdująca się w zestawie z wyrzynarką.
Zawartość przesyłki:
Oferujemy następujący komplet:
  • Wyrzynarka
  • Prowadnica równoległa
  • Brzeszczot do drewna
  • Brzeszczot do stali
  • Klucz sześciokątny
Sprzęt znajduje się w paczce, która zabezpiecza całość w czasie transportu.
✚ Opis jest niewystarczający?
✚ Potrzebujesz porady?
Zdjęcia produktu:
Wyrzynarka - 800 W MSW-EJS800
Numer oferty: 44625635
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Darmowa dostawa
Parkside PSTD 800 E4 Wyrzynarka 800 W
Tradax
4.4
Darmowa dostawa