Oferty, które mogą Cię zainteresować:


1 / 2
Sprzedano przez "Kup teraz" za 271,63 zł
Parametry
EAN
4001702035501
Opis
Wywrotka Scania R
Wywrotka Scania R jest wierną kopią prawdziwego modelu w skali 1:16. Wykonany jest z wyokiej jakości tworzywa sztucznego przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 3 lat.
Główne cechy:
| Nr katalogowy |
BR-03550 |
| Marka | Brak |
| Rodzaj | Wywrotki |
| Skala | 1:16 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne (plastik) |
| Wymagania wiekowe | od 3 lat |
| Płeć | Chłopcy |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Kolor | Zielony |
| Długość | 54 cm |
| Szerokość | 18.5 cm |
| Wysokość | 24.5 cm |

Numer oferty: 44757105
Informacje dotyczące bezpieczeństwa i zgodności
Najczęściej kupowane
Nowe produkty
Inne archiwalne oferty